aidat gider takip programı bilgilendirme modülü

Aidat ve Gider Takip Programı: Bilgilendirme Modülü

Apartman, site yönetimleri ve apartman yönetim firmaları içerisinde sıklıkla çeşitli yazılım programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaca yönelik geliştirilmiş olan aidat ve gider takip programı, apartman ve site içerisindeki çeşitli sorunlara çözüm bulmaktadır. Temelinde aidatların sistemli bir şekilde toplanması ve apartman içerisinde oluşabilecek birçok gider yönetiminin sağlanmasını amaçlamaktadır.

Aidat ve gider takip programı; apartman ve site içerisinde asansör arızası, boru patlaması gibi çeşitli ek harcamaların oluşması durumunda her daireye tek tek veya toplu bir şekilde borç aktarımı yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda daire aidatlarının toplanmasının şeffaf bir şekilde yapılmasını amaçlayan aidat ve gider takip programı, profesyonel apartman ve site yönetim firmalarının en sık tercih ettiği yazılım programıdır.

 

aidat gider takip programı bilgilendirme modülü

Detaylı ve Şeffaf Yönetim

Apartman ve site yönetim firmalarına özel geliştirilmiş olan aidat ve gider takip programı, şeffaf bir yönetim anlayışı sunmakta ve apartman, site içerisinde huzuru sağlamaktadır. Aidat ve gider takip programı içerisinde oldukça çeşitli modüller içermektedir. Üye paneli, gider/ ödeme paneli, borç yönetimi ve tahsilat modülü gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebileceğiniz aidat ve gider takip programı içerisinde bulunan bilgilendirme modülü, apartman ve site içerisindeki sağlıklı bir iletişim olanağı sunmaktadır.

Bilgilendirme modülü ile daire sakinlerine duyuru, çağrı, tebligat gibi gerekli görüşmeleri iletebilirsiniz. Aidat ve gider takip programı bilgilendirme modülü, apartman ve site yönetimlerine alternatif birçok bilgilendirme yöntemi sunmaktadır.
Bunlara kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür.
– Sms ile bilgilendirme
– E-posta ile bilgilendirme

Çeşitli alternatif yönetimi ile işlemekte olan bilgilendirme modülü, her daireye özel panel ekranında mesaj kutucukları ile iletebileceğiniz metinleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde size sunmaktadır. Aidat ve giderlerin ödenmesi, yönetim toplantı duyuruları ve borç limitinin aşıldığına dair tebligat çağrısı gibi çeşitli durumlarda kullanılmak üzere tasarlanan bilgilendirme modülü, apartman ve site içerisinde sistemli bir düzen oluşturulmasını sağlamaktadır.

Profesyonel apartman ve site yönetimlerine yönelik geliştirilen Sitebys yazılım programı, İzmir’de ve tüm Türkiye’de müşterilerine hizmet vermektedir. Sitebys bilgilendirme modülü hakkında detaylı bilgi almak için www.sitebys.com/bilgi-bankasi-bina-yonetim-programi/ adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.