Neden Tercih Etmeliyim? - Site BYS Aidat Takip Yazılımı

Neden Tercih Etmeliyim?

17 Yıllık
Yazılım Firmasıyız

2003 yılında şahıs şirketi ile başlayan ticari hayatı, 2005 yılında şirketleşmiş ve kendisine “İnternetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” fikrini amaç edinmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız…

SİTE BYS

55 farklı Sektörde 3000’den fazla proje geliştirme deneyimi

Firma olarak, Site ve Bina yönetim sistemlerinin dışında, makine, endüstri, gıda, tekstil vb. farklı bir çok sektördeki müşterilermizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik çözümler geliştiriyoruz.

SİTE BYS

%100 Yerli Üretim

Yazılımlarımızı, Türk mühendisleri ve tamemen yerli sermaye ile müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve önerllerini dikkate alarak büyüyoruz.

SİTE BYS

Profesyonel Güvenlik Altyapısı

SiteBYS site ve bina yönetim sistemi, bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır. 256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manüel yedekleme, IP engelleme, SMS ile doğrulama, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

SİTE BYS

5 Yıl Yazılım Garantisi

SiteBYS, bina ve site yönetim yazılımındaki tüm modül ve özellikler 5 yıl boyunca Localveri şirketi güvencesi altındadır.

SİTE BYS

Kolay Pratik ve Anlaşılır Ekranlar

Temel bilgisayar bilgisine sahip, facebook ve instagram kullanabilen herkes, kolay ve pratik bir şekilde SiteBYS site ve bina yönetim programını kullanabilir.

SİTE BYS

Site ve Bina Yönetimi Konusunda Deneyimli Teknik Destek Ekibi

6 yıldır, gerek site yöneticilerinden, gerekse profesyonel yönetim firmaları ile yaptığımız çalışmalar sonucunda site ve bina yönetimi konusunda uzman teknik destek ekibimiz tüm mesai saatlerinde gerek online, gerekse mail ile tüm destek taleplerinizde yanınızda !

SİTE BYS

Bütçenize uygun fiyatlar

Aylık daire başı ekonomik fiyatlar ile bir site ve bina yönetim programından beklediğiniz tüm özellikleri SiteBYS karşılıyor. NEDEN DAHA FAZLA ÖDEYECEKSİNİZ!

SİTE BYS

%100 Müşteri Memnuniyeti için çalışıyoruz.

SiteBYS Site ve Bina Yönetim Sistemini kullanan müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılayan tüm özelliklerden dolayı memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

SİTEBYS

BLOG

SiteBys’de Daire Sakinleri Aidatlarını Nasıl Takip Eder?

/
Ülkemizde apartman, site ve binalar çoğaldıkça ve teknoloji…

Aidat ve Gelir Takip Programı

/
Yöneticiler için olmazsa olmaz en önemli yazılımlardan biri…

Site Yönetim Programı Sayaç Takibi

/
Site yöneticileri, işlerini kolaylaştırmak ve belirli bir…

Site Yönetim Programında Gider Takibi

/
Site yönetimi yapan kişi ya da kurumlar için gider takip ve…

Apartman Yönetim Şirketleri ve Uygulamaları

/
Apartman Yönetim Şirketleri ve Uygulamaları Apartman, site…

SiteBYS’de Yönetimsel Özellikler Nelerdir?

/
SiteBYS’de Yönetimsel Özellikler Nelerdir? 1970’li…