Sık Sorulanlar - Site BYS Aidat Takip Yazılımı

SİTE BYS

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen konular…

SiteBYS Site ve Bina Yönetim yazılımı için adres bilgileriniz, daire sayınızı ve iletişim bilgilerinizle bize başvuru yapınız. Üyelik sözleşmenizi onaylayıp, yıllık üyelik ücretinizi yatırdıktan sonra hesanız aktif olur ve hemen kullanmaya başlarsınız.

Excel pratik şablon ve devir şablonlarıyla birlikte üye listeniz ve devir işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde sisteme aktarabilirsiniz. Kayıtlı metin ve excel dosyalarınızı belge ve dökümanlar bölümünde saklayabilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak teknik uzmanımız sizinle iletişime geçiyor ve sisteme adapte olma süreciniz başlıyor, uyarlama işlemleri, tanımlamalar ve ilk aktarımların gerçekleşmesi ve kullanım eğitiminin verilmesi için zaman planlaması yapılıyor.

Evet SiteBYS çok güvenli ! bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır. 256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manüel yedekleme, IP engelleme, SMS ile doğrulama,  Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

SiteBYS’de iki şekilde yedekleme işlemi gerçekleşiyor.
– Manuel yedekleme, siz yedekleme bölümünden istediğiniz anda yedekleme alabiliyorsunuz.
– Otomatik sistem yedeklemesi; sistem gündüz 12:00 ve gece 00:00 saatlerinde otomatik olarak yedekleniyor.

SiteBYS Sisteminde tüm şifreler şifrelenerek saklanıyor. Siz istemedikçe biz verilerinize ulaşabilme şansımız bulunmamaktadır.

Daire sakinlerine vereceğiniz kullanıcı bilgileri ve yetkilendirme ile sadece sizin izin verdiğiniz alanları görebilecekler.

Evet, yabancı ülke numarası olan üyelere SMS mesajı gönderebilirsiniz. Bunun için Tanımlar ve Ayarlar bölümünden ilgili ülke kodunu sistemde aktif etmeniz yeterlidir.

Hayır kaybolmuyor. Taşınan veya evini satan daire sakinlerini Önceki üyeler bölümüne aktararak bilgilerini arşivleyebilirsiniz.

Gelişmiş hesaplama; daire sakinlerine yapacağınız gerek sayaç okuma sonrası fatura paylaşımlarını gerekse ek bütçe ve demirbaş borçlandırmalarını farklı şekillerde paylaştırmanıza yardımcı olan bir hesaplama şeklidir.