SiteBYS’nin 27 Çeşit Raporlama Sistemiyle Gözünüzden Hiçbir Şey Kaçmasın!

Sitebys Site Bina Yönetim Sistemi, apartman, site, iş merkezi gibi alanların yönetimini kolaylaştıran, yöneticilerin ve yönetim personelinin işlemlerini kolaylaştıran bir yazılım sistemidir. Yöneticilerin yapmakla ve yükümlü oldukları tüm işlemleri ve kolaylaştırıcı işlemleri yapılmasına imkan sağlayan SiteBYS Sistemi, apartman yöneticilerine ve profesyonel site yönetim firmalarına yönetimsel işlemlerin yapılmasını, tutulan excel dosyalarının sisteme aktarılarak saniyeler içinde daire sakinlerine, aidat listelerine, tedarikci ve personel bilgilerine ulaşabilme imkanı sağlar.

Apartman Yönetim Sistemi, apartman ve binasız için yaptığınız tüm harcamalar ve ödemeleri pratik şekilde kaydetmenizi sağlar, kredi kartıyla aidat ödemek isteyen daire sakinleri ister taksitli ister peşin olasun ödeme yapabilirler. Yönetim ise yapılan online tahsilatlarından komisyon ödemezler. Ayrıca sistem sayesinde yönetim, daire sakinlerine gecikme, duyuru ve bilgilendirmeleri pratik ve kolayca yapabilir. Kısacası apartman, bina ve iş merkezlarinizle ilgili aldığınız tüm kararları kaydeder ve üyelere online sunar.

SiteBYS Site Bina Yönetim Sistemi, aynı zamanda 27 çeşit raporlama modeli içermektedir. İşletme defterlerinden banka raporlarına, Gider raporlarından tahsilat raporlarına kadar 27 çeşit raporlama seçeneğiyle kolayca raporlara ulaşılabilmektedir. Böylece yapılan tüm işlemlerin kontrol edilebilmesi ve oluşan aksaklıkların anlaşılması kolaylaşmaktadır. Raporlama modülü yöneticilerin ve kullanıcıların istenilen tarih aralıklarında istenilen bilgilere kısa sürede ulaşma imkanı sunar ve kullanıcıların hem ne yaptıklarını görmesine hem de gelecekte nasıl devam edilebileneceği konusunda öngörüde bulunmalarına yardımcı olmaktadır.

SiteBYS raporlama modülü ve diğer modüller hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz demo talep etmek için tıklayınız. Bizi 444 35 72 numaramızdan da arayarak bilgi alabilirsiniz.