site yönetim programıDaire – Konut Bilgisi

SiteBYS Site Yönetici Programı ile site veya apartmandaki dairelerin oda, m2, oturan bilgisi, petek sayısı gibi detaylı bilgilerinin tutulduğu bölümdür. Detay sayfasına girildiğinde malik bilgileri, önceki kiracı ve malik bilgileri, giriş – çıkış tarihleri ve daire ile ilgili alınan notlar görülebilir.

Sayaçlar

Site ve apartmanlarda ortak kullanılan elektrik, su, atık su, doğalgaz faturalarını dairelerdeki sayaçlara göre tüketimlerinin çıkartılarak ücretlendirilmesi amacıyla SiteBYS Aidat ve gider takip yazılımında oluşturulmuş modüldür. Okunan sayaçlardaki ilk ve son endex girilerek tüketim miktarı sistem tarafından otomatik hesaplatılır.

Demirbaş Takibi

Apartman ve site yönetimlerinde en fazla sorun olan konulardan biri de alınan demirbaşların takibidir. Site BYS Site Yönetici Programı ile ile site ve binalardaki demirbaşların takip sorunu çözülmüştür. Site BYS Programına tüm demirbaşlar alış yeri, alış tarihi, tutarı ve açıklama bilgileri ile beraber kolayca kaydedilebilir , yönetimdeki kişilere veya personelinize zimmet oluşturabilir ve gerekli durumlarda zimmet değişikliği yapılabilinir.

Karar Defteri

Apartman ve site yönetimlerinin, yönetim kurulu toplantılarında aldığı kararların yazılıp takip edilmesi ve arşivlenmesi için oluşturulmuş modüldür. Mevcut karar defterlerine yazılımış kararlar taranarak ve fotoğrafı çekilerek doküman olarak ta sisteme yüklenebilmektedir. Ayrıca üye panelinden üyeler yönetimin onayı ile karar defterindeki bilgilere ulaşabilmektedir.

İcra Takibi

Site BYS Site Yönetici Programı ile borcunu ve aidatını uzun dönemdir geciktiren kat maliki ve kiracılardan alacakları hukuki yollardan tahsil edilmesine yönelik işlemlerde kullanılacak olan modüldür. İcra takibi ile hangi alacakların icraya verileceği ve sürecin hangi aşamalarda olduğunun yönetilmesi ile ilgili tüm özellikler mevcuttur.

Ekran Görüntüleri