aidat ve gider takip programıSMS Bilgilendirme :
SiteBYS aidat ve gider takip programı sms bilgilendirme ekranları ile her türlü gecikme, duyuru, tebligat ve bilgilendirme pratik ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sihirbaz şeklindeki yapı ile ilk aşamada üyeler tek tek veya toplu olarak seçilmekte ikinci aşamada ise şablonlardan seçilen mesaj eklenebilir veya yeni bir mesaj oluşturulabilir.
Şablon mesaj tanımları ile farklı bilgilendirme, tebligat ve uyarı şablonları tanımlanabilir.

E-Posta Bilgilendirme:
SiteBYS aidat ve gider takip programı e-posta bilgilendirme özelliği ile kat malikleri veya kiracılara her türlü duyuru, bildirim, tebligat, çağrı yapılabilinir. Üye listesinde çeşitli filtreleme göre seçilen üyelere şablon mesajlardan hızlıca eklenerek veya o anda yenisi oluşturularak bildirim gönderilir. E-Posta şablonlarına şablon isimleri oluşturularak istenildiği kadar örnek şablon tasarımı yapılabilinir.

Ödeme Çağrısı
Borcunu geciktiren üyelere SiteBYS Aidat ve Gider Takip programı üzerinden ödeme çağrısı yapılabilmektedir. Gecikme durumuna göre çağrı yapılacak üyeler seçilerek çağrı metni düzenlenerek ister yazıcı çıktısı alınabilir, istenirse e-posta ile bildirim gönderilir.

Tebligat
Borcu belli miktarın üzerine çıkmış üyelere ödeme tebligatları SiteBYS Aidat ve Gider Takip Yazılımının sağladığı pratik ekranlarla hazırlamak birkaç dakikada mümkündür. Yapmanız gereken sadece ilgili alanları doldurmak ve tebligat yapılacak gecikme durumuna düşmüş üyeleri seçmekdir. İster yazıcıdan çıktı alarak gönderebilir, isterseniz e-posta ile tebligat yapabilirsiniz.

Genel Kurul Çağrısı
Apartman ve sitelerde genel kurul düzenlemek ve herkesi istenilen saatte istenilen yere toplamak büyük sorundur. SiteBYS Aidat ve Gider Takip Programı genel kurul çağrı ekranları ile bu işlem sorun olmaktan çıkmıştır. İster çağrı kağıdı oluşturup çıktı alabilirsiniz, isterseniz e-posta ile ilgili üyelere bildirim yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri