Üye Paneli Nedir

Üye Paneli Nedir?

Site/ apartman yönetimlerinin sıklıkla tercih ettiği site yönetim programı içerisinde tanımlanan üye paneli modülü, daire sakinlerinin kendilerine ait işlemleri gerçekleştirdikleri web panelidir. Üye panelinde site ve bina sakinlerine özel geliştirilen her kullanıcıya özel kullanıcı kodu ve kullanıcı şifresi ile kolay ve pratik bir şekilde sisteme giriş sağlanmaktadır. Profesyonel apartman ve site yönetimlerinin özellikle tercih ettiği site yönetim programları, apartman site yöneticilerinin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Toplu gösterim özelliği sayesinde her an her yerde tüm üye bilgilerini kolaylıkla izleyebilir, işlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. 

Üye paneli ile neler yapılmaktadır?

Site yönetim programı içerisinde yer alan üye paneli, apartman ve site sakinlerinin sistem içerisinden yetkileri dahilinde aidat ve borç bilgilerine, kasa ve banka hesap durumlarına, gider ve ödemelerine dair durumlarına ulaşabildikleri apartman site yönetim programıdır. Ayırca yönetime dair istek ve şikayetlerini iletebildikleri ve kendilerine ait olan bildirimleri takip edebilecekleri web panelidir. 

Üye paneli bize ne kazandırır?

Apartman ve site yönetimlerinde sıklıkla yönetim ve daire sakinleri arasında dönemsel sorunlar yaşanmaktadır. Sorunların çoğunluğunu aidat/borç, gider/gelir gibi konular oluşturmaktadır. Üye paneli tüm bu işlem özellikleri ile yönetim ve apartman/ site sakinleri arasında şeffaf bir ilişki sağlamaktadır. Bu sayede güven ilişkisi kurulmakta ve oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek çözülmektedir. Aidat ödemeleri, gider ve borç listelenmesi, istek ve şikayetlerin paylaşılması konularında kolaylık sağlayan üye paneli, profesyonel site ve apartman yönetimlerinin işini kolaylaştırmaktadır.