Sitebys Üye Hesabında Neler Yapabilirsiniz?

site yönetim programı sitebSiteBYS’nin apartman ve site yöneticilerine, site ve iş merkezi yöneticilerine veya profesyonel yönetim firmalarına yönelik sağladığı kolaylıklardan biri olan aidat ve gider takip yazılımı ile site / apartman sakinlerinin kat maliki veya kiracı olarak sistemde üye olmasını sağlamaktadır. Blok, kat ve daire numara sistemine dayalı olarak üyelik gerçekleştirilmektedir.

SiteBYS, seo çalışmaları, kurumsal web site çalışmaları, backlink paketleri çalışmaları, logo kartvizit çalışmaları hizmetlerinin yanında aynı zamanda apartman ve site yöneticiliği, profesyonel site yöneticiliği çalışmaları ile tüm işlerinizi kolay ve pratik bir şekilde çözmenize yardımcı olmaktadır. 

Aidat ve takip gider yazılımı kullanım avantajları ise şu şekildedir;

 

1- Zamandan tasarruf sağlamaktadır. 

 Aidat ve gider takip yazılımı ile excel üzerinden toplu aktarım özelliği ile zamanınızdan tasarruf ederek birkaç dakika içerisinde tüm üyelerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. 

2- İşlemler geçmiş ve gelecek zamanlı olarak ayarlanmaktadır. 

SiteBYS Aidat ve gider takip yazılım programı sayesinde apartman ve site üyelerinizin ekranlarına geçmişten kalan borç ya da alacak devir bakiye işlemi ekleyebilirsiniz. 

3- Apartman ve site düzeninizi oluşturmaktadır. 

Apartman ve site yöneticilerine özel aidat ve gider yazılım programı sayesinde site üyeleri blok, daire numarası, ad-soyad, aidat grubu, gsm ve cari bakiyesine göre listelenmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda apartman/ site üyelerinizi blok adı, meslek ve medeni durumlarına göre rahatlıkla arayabilirsiniz. 

4- İçerisinde birçok uygulama ekranı içermektedir.

SiteBYS aidat ve gider takip yazılım programı ile üyelerinizin borç, alacak işlemlerini listeyelebilir ve güncel mevcut hesap bakiyelerini görebilirsiniz.  Aynı zaman üye detay ekranınız ile üyelerinizin cari hesap ekstresini, üyeye yapılan bildirimleri, araç bilgilerini ve üyeye ait alınan notlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

5- Üyelerinizin tüm hareketlerine ulaşabilirsiniz. 

Aidat ve gider takip yazılım programı, gecikme faizi uygulama ekranından üyelerin tüm borç ve aidat bilgilerine faiz işletebilirsiniz. Bu uygulamayı otomatik olarak 24 saatte bir gerçekleştirebilirsiniz. Apartman / site yönetiminde taşınan üyelerinizin hesaplarını da önceki üyeler ekranlarından takip edebilirsiniz.