SiteBYS ile Aidatlarınızı Evden Çıkmadan Ödeyin!

Apartman ve site kültürünün hızlı bir şekilde artış göstermesi sonucu önem kazanan apartman yönetimleri ve profesyonel site yöneticiliği kavramları günümüzde yeni bir sektör olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Apartman ve site yönetimleri; site ve apartman düzeninin korunması, aidatların toplanması ve çeşitli gelir- giderlerin ortak bölüştürülmesi gibi hizmetlerini çeşitli alt yazılım programları yardımı ile etkili ve hızlı bir şekilde yönetmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesi ve çeşitli yazılım programlarının ortaya çıkması ile birlikte sunulan bu hizmetler site yönetimlerinde şeffaf ve doğru bir çalışma disiplinini ön plana çıkarmaktadır. Bu bağlamda geliştirilen Site Bys, içerisinde yer alan çeşitli modül ve hizmetleri ile birlikte apartman ve site yönetimlerinde çalışmaları kolaylaştırmaktadır.

Güvenli Ödeme Yöntemi ile #evdekal!

Özellikle küresel bir salgın olarak Dünya’da ve ülkemizde var olan Coronavirus ile birlikte çoğu sektörün çalışmalarını ev ortamına taşıması, apartman ve site yönetimlerinde de ön plana çıkarak çalışmaların evden yürütülmesine sebebiyet vermiştir. Site Bys, Aidat ve Gider Takip modülü içerisinde yer alan online tahsilat sistemi ile daire sakinleri ve apartman yöneticilerinin işlerini kolaylaştırarak, dönem içerisindeki tüm ödemelerin online olarak gerçekleşmesine olanak vermektedir.Bu sayede hem daire sakinlerini hem apartman yönetimlerinin evde kalarak toplumsal bilinci taşımaları sağlanmakta aynı zamanda yönetim planlamasının aksamasını engellemektedir.

Hızlı ve Pratik Geçiş İmkanı!

Online tahsilat sisteminde yer alan kullanıcı ve kasa, banka bilgileri sayesinde aidat ödemelerinizi güvenli bir şekilde evinizden gerçekleştirebilir, ödemeleriniz ile ilgili detaylı bilgileri de online tahsilat ekranından takip edebilirsiniz. Covıd-19 küresel salgın sonrasında bireysel ve toplumsal sağlığın korunması için oluşturulan #evdekal uyarıları çerçevesinde artık çok daha önemli olan online tahsilat sistemi, Site Bys ayrıcalığı ile site ve apartman yönetimlerine sunulmaktadır. Mart ayına özel indirimli fiyatlar ile online olarak hızlı ve pratik bir şekilde geçiş yapabileceğiniz Site Bys programı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.