online tahsilat sistemi

Online Tahsilat Sistemine Sahip olan Firmaların Ayrıcalıkları

Kullanıcıların kentlere hızlı yerleşimi ve devamında yaşam alanlarını sıklaştırmak adına ortaya çıkan apartman kültürü günümüzde apartman site boyutlarına ulaşmıştır. Birçok kullanıcının ortak olarak kullandığı bu site alanları içerisinde ise düzeni korumak adına çeşitli yönetim faaliyetleri çalışmalar yapmaktadır. Apartman yöneticiliğinin yanı sıra ortaya çıkan bir sektör olan profesyonel apartman ve site yönetimleri, konutların çeşitli işlerinde planlı ve düzenli çalışma disiplinleri ile şeffaf ve güvenli bir yönetim sistemi sunmaktadır.

Şeffaf Yönetim Anlayışı İçin: Site Bys

Apartman ve site yönetimleri bu bağlamda çeşitli alt yazılım programlarından yararlanmakta bu sayede gelir-gider konularında sistemli bir çalışma sergilemektedir. Site ve apartman yönetimlerine özel tasarlanmış Site Bys, Aidat ve gider takip programı ise tüm bu ihtiyaçları karşılamakta güvenli ve şeffaf bir yönetim açısından kullanıcılarını desteklemektedir. Apartman ve site içerisinde ortak gelir ve giderlerin dairelere göre paylaştırılması ve güvenli bir ödeme sağlanmasını hedeflemekte olan aidat ve gider takip modülü, aidat ve diğer ödemeler ile ilgili borçlandırılan daire sakinlerinin banka ve kasa hesap modüllerinde yer alan tahsilat sistemi ile işlemleri hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

güvenli online ödeme sistemi

Hızlı ve Etkili Bir Ödeme Yöntemi!

Tahsilat sistemi beraberinde daire sakinlerine bağlı işlemlerin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Online tahsilat sistemi, tüm ödemeleri güvenli bir şekilde internet altyapısını kullanarak çözmektedir. Kullanıcılar online tahsilat sistemi ile verileri koruma kanunu kapsamında güvenli bir şekilde saklanmakta olan kasa, banka bilgileri ile ödemelerini gerçekleştirmekte ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Aidat ve gider takip modülü içerisinde tahsilat ekranında belirli bir döneme ait toplu ya da tek tek seçim özelliği ile banka ve nakit kasa tahsilatları kayıt altına alınmaktadır. Tahsilat tarihi, tahsilat yapılan üye bilgileri ve kasa, banka kaydı gibi çeşitli bilgileri saklamakta olan online tahsilat modülü ile işler her zamankinden daha hızlı!
Site ve apartman yönetimlerine özel dizayn edilmiş online tahsilat sistemi ve diğer birçok modül ile ilgili detaylı bilgi edinmek için www.sitebys.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.