Apartman Yönetim Firmalarında Gider Yönetimi Nedir?

Kentleşmenin hızla artması ve kişilerin kent hayatında yaşam sürmesi ile birlikte bina ve konut sayıları yükselmiş, ortak kullanım alanları artmıştır. Apartman ve site içerisinde daire kullanımlarının artması ise apartman ve bina yöneticiliği kavramını doğurmuştur. Bireylerin ortak yaşam alanlarını paylaşması sonucunda düzenin sağlanması açısından yönetici ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Apartman ve site yöneticiliğinde, konut sayılarına göre yönetim farklılıkları mevcuttur. Eski dönemlerde daha az daireli konutlar inşa edilirken günümüzde sayıca oldukça fazla dairelerin inşa edilmesi ise profesyonel apartman yönetimi gibi işletmelerin sektöre girmesine sebebiyet vermiştir.


Site ve apartman yönetimlerinin ihtiyaç duyacakları her konuya yönelik yazılım programları geliştirilmiştir. Bu yazılım programlarından biri olan Site ve bina yönetim sistemi olan Sitebys, tamamen site ve apartman yönetimleri için hazırlanmış profesyonel bir programdır. Apartman ve site yöneticileri, profesyonel apartman ve site yönetim firmaları için geliştirilen bu yazılım programı içerisinde çeşitli hizmet ve modüller mevcuttur. Kullanım açısından oldukça pratik ve kolay şekillendirilmiş Sitebys yazılımı sayesinde apartman ve site içerisinde şeffaf bir yönetim sağlanmaktadır.

Tüm İşlemleriniz Bir Tık ile Elinizin Altında!

Sitebys yazılım programı, apartman ve site içinde yer alan aidat, gider, ödeme, üye, tedarikçi, personel yönetimlerini tek bir ekran üzerinden sizlere sunmaktadır. Kullanıcılarınızın panellerine girerek, gerekli işlemleri toplu ya da tek tek girmenizi sağlayan site ve apartman yönetim yazılımı ile aynı zamanda apartman ve site içerisinde önemli bilgilendirmeleri çeşitli alternatif yollardan daire sakinlerine iletmeniz mümkündür.

Bu modüllerden biri olan aidat ve gider takip yazılımı içerisinde yer alan gider yönetim modülü, yönetim faaliyetleriniz sırasında oluşabilecek tedarikçi malzeme ödemelerini, doğalgaz, elektrik gibi genel gider ödemelerini, tadilat ve bakım gibi ek ödemelerin yönetildiği panel ekranıdır.

Gider yönetim modülü içerisinde yer alan fatura- gider ekleme ekranından işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Panel ekranı içerisinde tedarikçi, gider tipleri gibi işlem yapılacak konuyu ödeme tarihlerini belirterek kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede oldukça şeffaf bir yönetim sağlanmaktadır. Aynı zamanda gider ödemeleri ile ilgili fiş, fatura gibi evrakları sisteme yüklemeniz mümkündür. Geçmişe yönelik gider aramalarını ise gider yönetim paneli ekranından hesap adı, türü ya da son ödeme tarihine göre filtreleme yapabilirsiniz.

Yönetiminizin Yeni Çözüm Ortağını ile Tanışın!

Uzun yıllardır sektöründe yer alan İzmir’de faaliyet gösteren SiteBYS, apartman yönetimleri ve profesyonel apartman ve site yönetimleri için oldukça kullanışlı ve pratik bir yazılım programıdır. Çeşitli hizmet ve modülleri detaylı incelemek için www.sitebys.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.