Apartman ve Site Yönetimlerinde Ödeme Yöntemi Nedir?

Günümüzde apartman kültürünün artması ve kişilerin daha çok site dairelerinde yaşam alanı oluşturması ile apartman site firmaları artış göstermektedir. Profesyonel bina yönetim firmaları temelinde ortak yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek birçok sorunun tek elden çözülmesi ve gelir, giderlerin şeffaf bir şekilde toplanması gibi durumlara çözümler üretmektedir.
Fakat son dönemlerde konutlarda daire sayısının artması ile birlikte tüm bu süreçleri kontrol etmek oldukça zorlaşmıştır. Bu noktada geliştirilen Site ve bina yönetim sistemi, apartman ve site yönetimlerine aynı zamanda apartman yöneticilerine hizmet verilmektedir. Site yönetim firmaları tarafından oldukça fazla tercih edilen Sitebys, apartman ve site içerisindeki tüm sorunlara hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Kullanım kolaylığı ve hızlı takip edilebilir sistemi sayesinde şeffaf bir yönetim tarzı sunan Sitebys, İzmir’de çalışmalarına uzun yıllardır devam etmektedir.

Sitebys Sorunlarınıza Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Çözüm Üretir!

Apartman ve site yönetimlerinde aidat ve gider takip yazılımı altında oluşturulmuş çeşitli modülden biri olan ödeme yönetimi modülü, apartman ve site içerisinde dairelere ait olan fatura ve gider ödemelerinin takibinin yapıldığı paneldir. Ödeme yönetim modülünde yer alan ödeme listesi ekranında ödeme tipi, ödemenin açıklaması, son ödeme tarihi, kasa kullanımı ve ödeme tutarı gibi paneller aracılığıyla kullanıcılar detaylı bilgi akışı sağlamaktadır.

Aidat ve gider takip programı ödeme yönetim modülü, gerçekleştirilen ödemeler ile ilgili dökümanları sisteme ekleme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda gerçekleştirilen ödemelerin hesap ve gider türü, ödemenin yapıldığı hesap ve ödemenin hangi kasadan alındığı ile ilgili detaylı filtreleme özelliği sayesinde bilgiye kolay erişim sağlanmaktadır.
İzmir’de profesyonel apartman ve site yönetimlerinin vazgeçilmez yazılım programlarından biri olan Sitebys; borç, tahsilat, gider, üye giriş, personel, yönetici modülleri ile her soruna çözüm üretmektedir. Excel’den toplu aktarım imkanı da sağlamakta olan Sitebys, apartman yönetim şirketleri tarafından tercih edilmektedir. Sitebys ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.sitebys.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.