Aidat ve Gider Takip Programı: Borç Yönetimi

Günümüzde yeni geliştirilen yazılım programları aracılığıyla yeni sektörler doğmaktadır. Bu sektörlerden biri olan apartman yönetim firmaları oldukça hızlı gelişmekte ve büyümektedir. Çeşitli alanlarda iş alan apartman yönetim şirketleri genellikle site apartman yönetim ve işyeri yönetimleri ile çalışmaktadır. Apartman yönetimleri, profesyonel bina yönetim sahipleri yönetim içerisinde herhangi bir program kullanmadan oldukça zor şartlarda manuel çalışmaktadır.

Sitebys / Site ve Bina Yönetim Sistemi, site ve apartman yönetimleri için geliştirilmiş, tüm yönetim süreçlerinizi yönetmenize yardımcı olacak bir yazılım programıdır. İçerisinde çeşitli hizmet ve modül içeren Sitebys sayesinde üye paneli, bilgilendirme, aidat/ gelir ve borç yönetimi gibi birçok seçeneği tek tık ile anında ulaşabilir, işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.
Bu modüllerden biri olan sitebys gider-aidat takip programı, bina ve site yönetimlerinin sıcak su, bakım- tamirat ve doğalgaz gibi ek apartman aidatları dışında ödemesi gereken tutarların borçlandırılması işlemleri için geliştirilmiştir.

Borç yönetim paneli, apartman ve site içerisindeki herhangi bir ek gideri site ve bina sakinlerine ekleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.
Sitebys borç yönetim panelinde apartman site yöneticileri borç eklemek istediği daireleri/ blokları toplu seçebilir veya işlemleri tek tek girebilir. Yapılmak istenilen işleme göre farklı kullanım avantajı sağlayan borç yönetimi ile bilgi karışıklığı yaşanmadan her daireye güvenilir ve şeffaf yansıtma yapılmaktadır.

Borç ekleme işlemi ile daire sakinlerine ortak kullanım masrafları (asansör arızalanması gibi) eşit miktarda yansıtılmaktadır. Profesyonel bina yöneticileri ya da apartman site yöneticileri tüm bu borçlandırma işlemlerini gerçekleştirdikleri borç ekleme panelinden daire sakinlerine ad-soyad, blok numarası ve borç türüne göre ekleme yapmaktadır.
Site ve bina yönetim sistemleri için geliştirilmiş Sitebys, apartman site yöneticilerine birçok avantaj sağlamaktadır. Borç yönetimi dışında da üye yönetimi, tedarikçi yönetimi, personel yönetimi, daire-konut bilgisi, aidat ve tahsilat yönetimi gibi çeşitli programlar mevcuttur. Tüm modül ve hizmetlerimizi detaylı incelemek için www.sitebys.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.