Yönetiminde Olduğunuz İş Merkezlerini Kolayca Yönetin!

Profesyonel yönetim firmaları, yönetimlerini üstlendikleri iş merkezi, site ve apartmanların işleyişlerini düzenli yapabilmek, kayıtları düzenli tutabilmek adına çoğunlukla yazılımsal destek almaktadırlar. Profesyonel yönetim firmaları için özel olarak geliştirilen Sitebys Site ve Bina Yönetim Programı, bu konuda hizmet veren profesyonel yönetim firmalarına pek çok avantaj sunmaktadır.

Sistem sayesinde tek bir panelle yönetimini üstlendikleri tüm iş merkezlerinin ve tesislerin hesaplarını kontrol edebilir ve yönetebilir. Böylece kolay şekilde tüm hesapların yönetimi gerçekleştirilebilir. Kolay kurulumu sayesinde yeni yönetimi alınan siteler 15 dakika içinde kolayca kurulabilir. Toplu aidat, borçlandırma, tahsilat makbuzu kesme vb. işlemlerde zaman ve kaynak tasarrufu sağlar böylece fazla masrafları kısarak özellikle para tasarrufu sağlanabilir.

Yönetimi yapılan tüm bina ve iş merkezlerine ait bilgiye kolayca ulaşarak işlem yapma imkanı sunması zamanın verimli kullanılmasına yardımcı olmaktadır. 27 farklı raporlama seçenek özelliği ile banka hesap özetinden, aidat defterine kadar ister ayrı ayrı ister toplu olarak verilerin analiz edilmesine olanak sağlar. Bina, blok ve daire yönetimi ile yönetimi üstlenilen binalarda çalışan veya yaşayan sakinler de kendi hesaplarına giriş yapabilirler. Gelir yönetimi ve gider yönetimi modülleri sayesinde  her türlü gelir ve gider kaydedilir ve ödemeler ve tahsilatlar kolay şekilde gerçekleştirilir. Daire sakinleri kredi kartıyla komisyonsuz tahsilat özelliği sayesinde kolayca ister tek çekim ister taksitle ödeme yapabilir.

SiteBYS Site ve Bina Yönetim Programının kullanıcılarına sağladığı kolaylıkları deneyimleyerek öğrenmek için 15 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.