Yöneticilerin Apartman Yönetiminde İşlerini Kolaylaştıracak Çözümler….

634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa göre sekiz ve daha fazla bağımsız bölüme sahip binalarda apartman yöneticisi seçilmelidir. Yöneticinin nasıl seçilmesi gerektiği aynı kanunda ve bu yazımızda detaylı olarak verilmiştir.

Şehirleşmenin hızla yaşandığı günümüzde çok katlı ve çok fazla bağımsız bölüme sahip site ve apartmanların yaygınlaşmasıyla yönetim işlerini profesyonel bakış açısıyla yürüyen profesyonel site ve apartman yönetim firmaları yaygınlaşmaya başlamıştır. Profesyonel site yönetim firmalarının artması ve yönetiminde çok fazla apartman ve site yönetimi bulundurması işlerini kolaylaştıracak çözüm ihtiyaçları ortaya çıkarmıştır. Böylece günümüzde sadece apartman ve site yönetim işlemlerinin yapılması ve takibini kolaylaştıracak yazılımlar geliştirilmiştir.

Apartman yönetiminde ister profesyonel site yönetim firması olsun ister kat maliki olsun aidat ve gider takip programlarını kullanarak temel yönetim işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırarak düzenlenebilir.

Kat maliklerine ait aidat, tahsilat ve borç, ortak kullanım alanlarına ait gelir ve gider ödemeleri, banka tahsilatı işlemleri gibi işlemlerini hızlıca yapmasını sağlayan SiteBYS, gelişmiş raporlama sistemiyle site veya apartmana ait tüm işlemlerin saniyeler içinde raporlanmasına olanak sağlar. Böylece raporlama sistemiyle yönetim işlemleri daima kontrol altında tutulur ve yöneticinin gözünden hiç bir şey kaçmaz.

SiteBYS aidat ve gider takip programını ücretsiz olarak deneyebilir ve sunduğu kolaylıkları deneyimleyerek inceleyebilirisiniz. Demo talep etmek için tıklayınız. Daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için websitemizi ziyaret ediniz.