SiteBYS’nin Diğer Apartman Yönetim Programlarından Ayıran En Önemli Fark Nedir?

Şehirlerde toplu yaşam, site ve apartman sayısında artışın yaşanması, insanların bu yaşam alanlarını tercih etmeleri söz konusu alanlarda yaşamın düzenli ve huzurlu sürmesini zorlaştırmaktadır. Günümüzde bu konu öyle önemli hale gelmiştir ki Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamında yönetici ve kat maliklerinin görev ve sorumlulukları, aidat ve gelirlerin nasıl taplanacağı vb. konular açıkça tanımlanmış ve açıklanmıştır.

Teknolojinin ilerlemesi, apartman ve site yöneticilerin yaptığı veya yapmakla yükümlü oldukları işlemlerin çeşitlenmesi, kayıtların zorlaştırması bu alanda yardımcı olabilecek yazılımların geliştirilmesini zorunlu hale getirmiştir. Günümüzde apartman ve site yönetim programı olarak apartman yönetimini kolaylaştıran sistemlerin sayısında ciddi bir artış gözlenmektedir.

Söz konusu programlardan birisi olan SiteBYS, 2017 yılında satışa sunulmuş olmasına rağmen bugün otuz bin kullanıcıya ulaşarak alanında etkin programlardan biri olduğunu kanıtlamıştır. SiteBYS’yi diğer apartman yönetim programlarından ayıran en önemli özelliklerden birisi apartman ve site yöneticilerine veya profesyonel site yönetim firmalarına aynı hizmeti daha ekonomik paketler halinde sunmasıdır. SiteBYS Aidat ve Gider Takip Sistemi diğer site yönetim programlarının verdiği tüm hizmetleri ve kendi geliştirdiği hizmetleri müşterilerine sunulmaktadır. Öncelikle müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu belirlenir ve ihtiyaca uygun özellikleri içeren yönetim programı önerilir. Böylece müşteri hiç kullanmadığı ve ihtiyaç duymadığı bir modüle gereksiz ödeme yapmaz. Bu özellik SiteBYS’nin en önemli özelliğidir. Diğer önemli özelliği ise, müşterilerimize verdiğimiz teknik destek hizmetidir. Her türlü programla ilgili bir sorunsa müşterilerimize teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Apartman yönetim programımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz olarak denemek için www.sitebys.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca bize 444 35 72 telefon numarasından da ulaşabilirsiniz.