SiteBYS Programı, Site ve İş Merkezleri Yöneticileri İçin Neden Avantajlıdır?

Pek çok site ve bina yönetim programı gibi SiteBYS Site Bina Yönetim Sistemi temelde apartman, bina, site yönetimlerinin yönetimsel işlerini kolaylaştırmak üzerine geliştirilmiştir. Yönetimsel işlemlerin yanı sıra; aidat, gelir, gider ve ödemelerin takibi, kasa ve banka anlık durumlarının takibi banka entegrasyonu, belge doküman yönetimi ile gelişmiş bir raporlama sistemi,istek şikayet bildirimi ve kullanıcı memnuniyet anketi özellikleriyle gerek site, bina, iş merkezi yöneticileri veya profesyonel yönetim firmalarına gerek kat maliklerine, daire sakinlerine gelişmiş kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

 

Özellikle bina ve iş merkezi yönetimi için sunduğu blok ve daire sakini yönetimi, tedarikçi personel yönetimi, gelir yönetimi, gider yönetimi, kredi kartı ile komisyonsuz tahsilat, banka entegrasyonu, daire sakini girişi, karar defteri, 27 çeşit rapor ve SMS ve Mail bildirimleri modülleriyle kullanıcılar hem daha ekonomik hem de daha profesyonel bir yönetim deneyimi sağlamaktadırlar.

Yukarıda sayılan ve daha fazla özelliği barındıran modüllerle yaparken vakit alan veya zamanla hem arşivlenmede hem de raporlamada karışıklığa ve zorluklara yol açan işlemleri saniyeler içerisinde kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca site, bina, apartman sakini veya iş merkezinde bulunan iş yerlerinin de web kullanıcı girişiyle birlikte sisteme giriş yapabilmeleri, kendilerine ait bilgilere erişim sağlayabilmeleri ile daha şeffaf bir yönetim sağlanmaktadır.
SiteBYS Aidat ve Gelir Takip Sisteminin kullanıcılara sunduğu modüllerin özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz demo talep ederek sistemi denemek için bizimle iletişime geçiniz.