Sitebys.com En Ekonomik ve En Kolay Bina Yönetimi Programı

En Ekonomik ve En Kolay Bina Yönetimi Programı

En Ekonomik ve En Kolay Bina Yönetimi Programısitebys-uye-paneli
Sitebys Üye Paneli Kullanımı
 ;

Site yönetim programı içerisinde tanımlanmış olan, site ve bina sakinlerinin kendilerine verilen kullanıcı kodu ve şifreleri ile sisteme girerek kendilerine verilen yetki dahilinde aidat ve borçlarını, kasa ve banka hesaplarındaki son durumları, gider ve ödemeleri görebilecekleri, yönetime istek ve şikayetlerini bildirebilecekleri, kendilerine yapılan bildirimleri takip edebilecekleri web panelidir.

Üye paneli sayesinde yönetim ile sakinler arasındaki güven ilişkisi korunur, sorunlar büyümeden çözülür.

Sitebys’de daire sakinleriyle kısa süreli iletişim sağlamak, sakinleri bilgilendirmek artık çok kolay. Sistem üzerinden verilen üye kodları ve şifreleriyle güvenlikli ortamda daire sakinleri ödemelerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilir. Sistemde otomatik parola değiştirmeyi (güvenlik açısından düşünülecek olursa) yönetici kısa sürede gerçekleştirebilir. Tek bir tik işaretiyle üye kod ve parolalarını daire sakinlerine mesaj(sms) olarak gönderebilir şeklinde panelimiz kolaylıkla kullanılıyor.
Daire sakinleri sistem girişinde sadece kendi borçlarını ya da belirli özellikleri mutlaka incelemek isteyebilir, daire sakinleri yetkilendirme kısmında yönetici tarafından verilen yetkiye dayalı kolay iletişim çözümlemesi ortaya çıkar. Tanımlar bölümümüzde, site / apartman yönetiminizin web sitesinde üye giriş eklentisinin yer almasını isterseniz, sistemimizde bulunan Embed kodu sayesinde, sitede yapılacak çok küçük bir işlemle, ödeme butonu ekranı kolayca ulaşılabilir hale gelecektir.
Kullanımla ilgili tüm detaylar videolar dahilinde sizlere sunuluyor.
Sitebys ücretsiz demo hesabımıza sizleri davet ediyoruz.