Site ve İş Merkezi Yönetiminde Büyük Kolaylık: SiteBYS

Siteler pek çok daire sakininin bir arada yaşadığı ve bir yönetici, yönetim kurulu veya profesyonel yönetim firması tarafından yönetilen yapılardır. İş merkezleri ise, pek çok işyerinin bir arada bulunduğu ve içerisinde farklı sektörlerden çok sayıda kişinin çalıştığı yapılardır. İş merkezlerinin yönetimi de aynı site yönetiminde olduğu gibi bir yönetici veya profesyonel yönetim firmaları tarafından yapılır.

Yönetimi ne şekilde yapılırsa yapılsın yöneticinin yapmakla zorunlu olduğu bir takım sorumluluklar bulunmaktadır. Bunlar daire sakinleri veya iş merkezinde yer alan işverenlerin kişisel bilgilerinin saklanması, aidat ve gelir gider tablolarının hazırlanması, takibinin yapılması, tedarikçilerin, personellerin kayıtlarının yapılması, faturaların, makbuzların saklanması, daire sakinlerinin bilgilendirilmesi, ortak ve özel duyuruların yapılması, mesaj ve mail gönderimi vs. pek çok işlemin yapılması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin düzenli yapılması uzun zaman diliminde ciddi zorluklara ve karışıklığa neden olmaktadır. Bu zorlukların ve karışıklıkların giderilmesi için çeşitli yazılımlar, programlar ve uygulamalar geliştirilmiştir. Bu programlardan birisi de SiteBYS Site Ve Bina Yönetim Programıdır. SiteBYS site yönetiminin yanı sıra iş merkezlerinin de yönetim işlemlerinin, iş merkezlerinin de kullanabileceği geniş kapsamlı bir yazılımdır.

Bir yöneticinin ihtiyaç duyacağı tüm işlemleri kolayca yapılmasına olanak sağlayan SiteBYS, gelişmiş raporlama özelliğiyle kullanıcısına büyük bir denetim ve kontrol imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda daire sakinlerine ve iş merkezi sakinleri de yönetimi denetleme ve yönetimsel işlemlerin daha şeffaf bir yapıda işlemesini sağlamaktadır.

SiteBYS programı özellikleri ve sahip olduğu modülleri öğrenmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz. SiteBYS Site ve Bina Yönetimi Hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilir ve ücretsiz demo talep ederek programı inceleyebilirsiniz.