Profesyonel Yönetim Şirketlerinin Yönetimsel İşlemlerini Kolaylaştırıyoruz.

Kentleşmenin artarak devam ettiği günümüzde özellikle şehirlerde ve şehirlere yakın bölgelerde pek çok yaşam alanına sahip, çok katlı site ve binaların yapımının ve tercih edilirliğinin arttığı görülmektedir. Söz konusu olan toplu yaşam alanlarında spor alanları, yürüyüş yolları, havuz, cafe, park vb. toplu kullanım alanları da görülmektedir. Bu tür sitelerin sayısında son zamanlarda ciddi bir artış yaşanmaktadır.

İnsanların birlikte yaşadığı söz konusu bina, site veya tesislerin yönetim ve çevresel düzenleme, bakım gibi hizmetlerin yönetimi de çoğu zaman tek apartmanın yönetimi gibi basit ve sade olmamaktadır. Çevresel düzenleme, düzenli bakım ve onarım işlemleri, aidat, fatura gibi gelirlerin toplanması ve giderlerle karşılanması, faturalandırma işlemleri  ve raporların düzenlenemsi gibi işlemler daha karmaşık ve zor olabilmektedir. Bu nedenle yöneticiler bazı durumlarda tamamen bazı durumlarda ise kısmen profesyonel yönetim şirketleriyle birlikte çalışabilmektedir.

Profesyonel yönetim şirketleri, yukarıda söz edilen tüm işlemleri kolayca yürütebilmek için geliştirilen site ve apartman yönetim programlarınından yararlanmaktadır. Ancak profesyonel site yönetim şirketlerinin ihtiyaçları apartman yöneticilerin ihtiyaçlarından kısmen farklı olduğu için daha gelişmiş ve ihtiyaçlarına tam uyum saplayan site ve apartman yönetim programlarını tercih etmektedir.

Bu bağlamda SiteBYS Profesyonel Yönetim Şirketi Yönetim Programı, birden fazla bina ve/veya site yönetimi yapan profesyonel site yöneticilerin aynı anda farklı site ve/veya binalardaki tüm işleyişi tek bir programla kolay ve pratik olarak takip edip, daire sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmelerine yardımcı olan bir programdır. Profesyonel site yöneticilerin istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak  geliştirilen SiteBYS Profesyonel Yönetim Şirketi Yönetim Programını demo talep ederek inceleyebilirsiniz.