Profesyonel Yönetim Şirketlerine Yönelik Program: SiteBYS

Birden fazla bina ve siteye profesyonel anlamda yöneticilik hizmeti veren kurumsal firmalara profesyonel yönetim firması adı verilmektedir. Bazı profesyonel yönetim firmaları site ve binalara temel yönetim hizmetlerinin yanı sıra asansör, havuz, bahçe gibi ortak alanların bakım ve onarımı için personel tedarik etme, güvenlik ve temizlik hizmetleri de verebilmektedir.

Pek çok bina ve sitenin yönetimi yapan profesyonel yönetim firmaları aynı anda pek çok site ve binanın işlerini yapmak durumunda kalabilmektedir. Bu nedenle çoğu zaman işlemlerini kolaylaştıracak, bina ve dairelere ait bilgilerin birbirine karışmasını engelleyecek ve kontrol sağlayabilecek bir programa ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda SiteBYS, profesyonel yönetim firmasında çalışan yöneticilerin tüm yönetimini yaptığı hesapları tek bir panelden aynı anda tüm işlemlerini yapmasına ve daire sakinlerinin ihtiyaçlarına çözüm üretilmesine yardımcı olan bir programdır.

Daire sakinlerine şeffaf bir yönetim imkanı sunan SiteBYS, yönetim şirketlerinin her bir daire, bina ve site için yaptığı işlemlerin kayıt altına almasına ve arşivlemesine de olanak sağlamaktadır. Ayrıca gelişmiş raporlama özelliği ile yıllık, altı aylık, aylık, günlük olarak yapılan tüm işlemlere ait rapor düzenleyebilmektedir.

Profesyonel yönetim şirketlerine yönelik hazırlanan yönetim programını ücretsiz olarak denemek için tıklayınız.