Profesyonel Apartman Yönetim Şirketlerinin İşi Artık Daha Kolay!

Günümüzde çok daireli site ve konutların sayısının artması, insanların site ve apartmanlarda yaşamayı tercih etmelerini etkilemiştir. Fazla sayıda yaşam alanına sahip site ve apartmanlarda hem binanın gelir ve giderlerin takibi hem de yöneticinin görev ve sorumlulukları artmaktadır. Bu durum apartman ve site yönetimini karmaşık ve zor hale getirmektedir.

Konut sayısının artması ve yönetim işlemlerinin çoğunlukla karışık olarak algılanması profesyonel apartman yönetim şirketlerinin sayılarının artmasına neden olmuştur. Kat malikleri apartman kurul toplantısında aldıkları ortak kararla bir yönetici seçmek veya yönetimi kat malikleri yönetim kuruluna vermek yerine profesyonel site ve apartman yönetimi firmalarıyla anlaşarak yönetimlerini onlara aktarabilmektedir. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan profesyonel site yönetim firmaları işlemlerini kolaylaştırmak, yönetimini üstlendikleri binaların ve apartmanların takibini doğru şekilde yapabilmek için site ve apartman yönetim programları kullanmaktadırlar.
Teknolojinin gelişmesi, apartman, site ve profesyonel bina yönetim firmalarının çeşitli ihtiyaçlarının ortaya çıkması site ve apartman aidat ve gider takip programlarının veya yazılımlarının oluşturulmasına etki etmiştir.

Bir Localveri Yazılım markası olan SiteBYS Aidat ve Gider Takip Programı, profesyonel apartman yönetim şirketlerin tüm ihtiyaçlarını gidermek amacıyla geliştirilmiştir. Muhasebe ve finans yönetiminden kredi kartı tahsilat entegrasyonuna, banka hesap özeti entegrasyonundan temel yönetimsel özelliklere, belge ve doküman yönetiminden detayı raporlama sistemine, bilgilendirmeden hatırlatma modülüne kadar detaylı ve şeffaf yönetim için gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ücretsiz deneyerek detaylı ve şeffaf bir yönetim ayrıcalığını bire bir deneyimleyebilirsiniz. Bunun için demo talep edebilirsiniz. Soru ve detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.