site yonetim programı personel yönetim modülü

Personel Yönetim Modülü Nedir?

Aidat ve gider takip yazılımı sistemi içerisinde yer alan personel yönetim modülü, site ve apartman yönetimlerinin sıklıkla kullandığı sistem modülüdür. Sitebys aidat ve gider yazılımı, profesyonel apartman ve site yönetimlerinin işlerini hem düzenlemekte hem de  hızlandırmaktadır. Personel yönetim modülü ile sitede çalışan personel ile ilgili kişisel bilgileri, maaş, avans ve cari hesap işlemlerini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda personel ile ilgili döküman ve notları sistemde arşivleyerek, dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Pratik ve kolay bir işleyişe sahip olan personel yönetim modülü sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz zaman bilgilerinizi takip etmeniz mümkündür. 

Bina ve site yönetimlerinin kullanmayı tercih ettiği personel yönetim modülünün özelliklerini kısaca sıralamak gerekirse;

  • Bina ve site yönetimi içerisinde kullanılan personel yönetim modülü;  personeli, personele ait kişisel bilgileri, iletişim, maaş ve acil durumda aranılacak kişi bilgilerini detaylı olarak sisteme eklemenizi sağlamaktadır. 
  • Apartman ve site yönetiminde kontrolü sağlanan üyeye, personel yönetim modülü sayesinde  devir bakiyesi ekleme özelliğini barındırmaktadır.
  • Personelin ad-soyad, sigorta numara, gsm ve bakiye bilgilerine personel listesi ekranından pratik bir şekilde erişme özelliği içermektedir.
  •  Aidat ve gider yazılımı personel yönetim modülü, personelin cari hesap ekstresini, personele ait belge ve dökümanları, giderleri ve notları personel detay ekranından ulaşma imkanı sağlamaktadır.