Online Tahsilat Sistemi Nedir?

Bina, site ve apartman yönetimlerinde tercih edilmekte olan, site apartman yönetimi ve apartman yönetim şirketleri tarafından kullanılan site ve bina yönetim sistemi düzenli ve sistemli yapısı ile işlerinizi oldukça kolay şekilde halletmenize yardımcı olmaktadır. Site ve apartman yönetimlerinin aidat ve gider takibi / yönetimleri ve içerisindeki çeşitli modüller ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan bir iş yönetim platformu olan Sitebys, excel üzerinde manuel kullanımının tüm karışık yapısını düzenlemektedir.

 İçerisinde tahsilat sistemleri ile üyelerinize ait borç, alacak ya da verecek gibi banka ve kasa hesaplarına erişmenizi mümkün kılmaktadır. Aidat takip programı tahsilat modülü içerisinde yer alan online tahsilat sistemi tüm daire sakinlerinin hesaplarını bir tık kadar uzağınızda güvenle depolamaktadır. 

Oldukça pratik kullanımı ile profesyonel bina yöneticiliğinde kullanılması gereken apartman gelir gider programının içerisinde ayrılan birçok modülü mevcuttur. Bunlardan biri olan tahsilat ekleme modülü, aidat takip programı içerisinde yer alan ve sayesinde istediğiniz döneme ait tahsilat ekleme işleminizi gerçekleştirdiğiniz bir alandır. Dilerseniz toplu dilerseniz de tek tek yapabileceğiniz bu işlem oldukça pratik ve kolaydır. 

Gelişen teknoloji ile karşımıza çıkan kavramlardan biri olan online tahsilat sistemi ise bu konuda kullanıcılara oldukça pratik ve hızlı bir işlem sunan alt yazılımlardan biridir. Daire sakinlerinin kendi dairelerine ait borç ve aidat ödemelerini mobil veya web sitesi üzerinden rahatlıkla yapmalarını sağlayan online tahsilat sistemi sayesinde  işlemlerinizi güvenli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Apartman yönetim firmaları veya site apartman yönetimlerinin sistematik ve düzenli ödeme sağlamak adına kullanım sağladığı online tahsilat sistemine bütçenize uygun paket seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Tüm paket seçeneklerini incelemek için www.sitebys.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.