Kullandığınız Apartman Yönetim Programı İhtiyaçlarınıza Yeterli Gelmiyor mu?

Apartman yönetimi, Şehirleşmenin ve toplu yaşam alanlarının artmasıyla önemli bir konu haline gelmiştir. İçinde yaşadığımız apartman ve sitelerde toplu yaşam kurallarına uyulması, düzenin sağlanması, oluşan yönetimsel ihtiyaçları giderilmesi, ortak kullanım alanlarının bakımı, temizliği vb. gibi konuların kat mülkiyeti kanunu ile düzenlenmiştir.

Öyle ki apartman yöneticisinin nasıl seçileceği, apartman yöneticisinin görevi, kat maliklerinin sorumlulukları, aidat ve giderlerin yönetimi, gecikmiş aidatlara uygulanan faizler vb. gibi pek çok konu detaylı olarak ele alınmış ve açıklamaya kavuşturulmuştur.

Toplu yaşam alanlarının yaygınlaşması, yüksek daireli apartman ve sitelerin sayısının artması bu alanlarda yönetimini, temizlik ve gider kontrollerini, aidat toplanmasını, güvenlik ve temizlik işlemlerin elle veya excel gibi programlarla takip edilmesi zaman zaman zorlaşmakta hatta karışıklığa neden olabilmektedir. Bu nedenle teknolojinin gelişmesiyle birlikte son zamanlarda apartman yönetimini kolaylaştıran yazılımlar geliştirilmiştir.

Apartman yönetim programları, temel apartman yönetiminde gerekli olan işlemlerin kaydını tutmanın yanı sıra, teknolojinin ikan verdiği pek çok kolaylığı da sağlamaktadır. Örneğin, online ödeme imkanı, banka hesap özet entegrasyonu, daire sakinlerinin apartman yönetimini denetlemesi, belge ve doküman yönetimi, personel ve tedarikçi yönetimi, istek ve şikayet yönetimi, bilgilendirme ve haberleşme vb. gibi işlemlerin yapılmasına imkan vermektedir.

Apartman ve site yönetimi programı satışı yapan pek çok firma bulunmaktadır ama size en uygun programı seçmek hem zaman hem de maliyet açısından önemlidir. SiteBYS Aidat ve Gider Takip Programı yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra size en uygun paketleri belirleyerek hazırlanmaktadır. Böylece kullanılmayan özellikler için ayrıca masraf yapmanıza gerek olmadan istediğiniz modülleri kullanabilirsiniz.
Ücretsiz demo talep ederek programı deneyebilir ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.