Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuarı ve Konferansı Başlıyor.

Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuarı ve Konferansı İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de başlıyor.

Tesis ve Bina yönetimi sürekli büyüyen ve gelişen bir sektör olarak Türkiye’de en fazla istihdam sağlayan ikinci sektör konumuna gelmiştir. Ülkemizin önde gelen bina ve tesis yönetim firmalarının önderliğinde yapılacak olan fuar sektörün tüm ilgililerini bir araya getirecek ve yeni iş ilişkileri geliştirme konusunda katılımcılara ve ziyaretçilere kolaylık sağlayacaktır. Yapılması planlanan konferanslarla sektörün problemleri ve tesis yönetiminde kullanılan yeni yöntemler ve teknolojiler tartışılacaktır.cok-pratik-cok-guvenli-cok-ekonomik

Fuar kapsamında ziyaretçiler, bina & tesis yönetim hizmetleriyle ilgili ürünleri tanıma, plaza, avm, site toplu yapı, otel, hastane vb çeşitli alanda faaliyette bulunan bina ve tesislerin yöneticileriyle tanışma ve  yeni iş geliştirme olanağı bulacaktır. Tesis ve Bina Yönetim firmaları ise, ürün ve malzeme tedarikçileriyle, hizmet sağlayıcılarıyla ve potansiyel müşterileriyle yüz yüze görüşme olanağı bulacaktır. Peki kimler Bina ve Tesis Yönetim Fuarını ziyaret etmelidir? Avm hizmet yöneticileri, bina sahipleri, danışmanlar, enerji yöneticileri, fabrika yöneticileri, elektrik mühendisleri, gıda mühendisleri, imalathane yöneticileri, ofis yöneticileri, rezidans ve site yöneticileri, tesis yöneticileri ve daha pek çok yönetici ve girişimci fuarı ziyaret edebilir.

Fuar 9 – 11 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. 9 – 10 Mayıs’da 10.00 – 19.00 saatleri arasında 11 Mayıs’da 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaretçilere açıktır.

Katılımcılar internet adresinden stand alan talep formu doldurarak katılımcı olabilirler. Ziyaretçilerse aynı adresten online davetiye formu doldurmaları gerekmektedir.mobiluyum-webtaabanli