Bedava Apartman Gelir Gider Programını Kim İstemez!

Apartman yönetimiyle ilgilenen pek çok kişi, hem apartman gelir giderleri ve diğer işlemleri sistemli şekilde kayıt altına almak, listelemek ve arşivlemek ister hem de bunu mümkün olduğunca az para harcayarak veya hiç harcamayarak yapmak ister.

Apartman gelir ve gider programları içerisinde hem ücretsiz olması hem de kullanımı kolay olması açısından genellikle excel programları tercih edilir. Bedava apartman gelir gider programının kullanımı kolay olmakla birlikte veri girişi arttıkça bir katım zorlukların yaşanmaya başlaması, programın yetersiz kalması gibi nedenler daha profesyonel ve daha fazla işlem yapılmasına olanak sağlayan apartman ve site yönetim sistemlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır.
Ücretsiz apartman yönetim programları hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bedava aidat ve gider programının yetersiz kalmasıyla yaygınlaşan profesyonel apartman yönetim programları, site ve apartman yönetiminin ve kat maliklerinin ihtiyaçlarının tümünü karşılamaktadır. Apartman gelir ve gider kayıtlarının, tedarikci, personel, daire sakinlerinin kayıtları dışında excel programıyla yapılması zor olan online ödeme, banka hesap entegrasyonu, banka ve kasa yönetimi, anlık kat maliklerine ait cari bilgilere ulaşılması, her daire sakininin kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaparak işlemlerini kolayca yapabilmesi apartman yönetim programının önemli özelliklerindendir. Ayrıca web tabanlı çalışması ve otomatik ve isteğe bağlı yedeklemelerin alınası bu programı hem güvenli hem de profesyonel yapmaktadır.

Profesyonel site ve apartman yönetim programı hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.