site aidat takip programi tedarikcı yonetimi

Aidat ve Gider Yazlımı – Tedarikçi Yönetimi

Profesyonel apartman ve site yönetimi, bina ve site yönetimi, site yönetim firmaları, profesyonel bina yöneticiliği yapan firmaların kolay ve pratik bir şekilde kullandığı aidat ve gider yazılımı içerisinde üye yönetimi, personel yönetimi ve tedarikçi yönetimi modüllerini içermektedir. SiteBYS aidat ve gider yazılımı sistemi içerisinde yer alan tedarikçi yönetimi modülü, site ve apartman yönetimlerinin iş yaptığı, ürün ve hizmet satın aldığı işletmeleri ve kişileri rahatlıkla sisteme kayıt etmektedir. Site ve apartman yöneticileri, tedarikçi yönetimi sayesinde sistem içerisindeki bilgileri daha etkin bir şekilde takip etmektedir. 

Apartman gelir gider programı, aidat ve gider yazılımı modülü olan tedarikçi yönetimi içerisinde kullanıcıya sağlanan imkanlar oldukça fazladır. Tedarikçi yönetiminin bina ve site yönetimleri için sağladığı imkanları sıralamak gerekirse;

  • Apartman ve site yönetimleri aidat ve gelir yazılımı içerisindeki tedarikçi yönetim modülü içerisinde tedarikçileri bireysel veya kurumsal olarak iletişim ve diğer bilgileri ile birlikte sisteme tanımlamaktadır. 
  •  Tedarikçi yönetimi, tedarikçi listesinde ünvan, yetkili ad-soyad, iletişim bilgileri ve bakiyelere göre listelemektedir. 
  • Apartman yönetim firmalarının kullandığı tedarikçi yönetimi modülü, tedarikçiye devir bakiyesi ekleme özelliği sağlamaktadır.
  • Profesyonel bina yöneticileri tedarikçi yönetimi modülü sayesinde, tedarikçilerini ad-soyad ve gsm bilgilerine göre sorgulama özelliğine sahiptir. 
  • Tedarikçi yönetimi sayesinde tüm üyeleri il, ilçe ve tedarik gruplarına göre sınıflandırmaktadır. 
  • Profesyonel bina yöneticilerinin sıklıkla kullandığı aidat ve gelir yazılımı tedarikçi yönetim modülü; tedarikçilerin cari hesap ekstresini, fatura ve giderlerini, alınan notları detaylı görüntüleme imkanı sağlamaktadır.